EVACITY MASTER | Tesis Yönetim Hizmetleri

0 212 545 00 20

Kuzey Yakası Ofisleri
Başakşehir,İstanbul

Gayrimenkul Yönetimi

Günümüz toplu yaşam alanlarında ki yaşam kalitesi, bu alanlarda yaşayan malik/sakinlerin hayat standartları ile eşdeğerdir.

Özellikle Türkiye’nin en büyük nüfusuna sahip önemli metropollerinden İstanbul’da bu toplu yaşam alanlarında yaşayanların % 50-60 oranındaki kesim kiracılardan oluşmaktadır.

Kiracılık ise birçok şekilde suiistimal edilen bir alan olduğundan, toplu yapının genel yapısına ve içerisinde yaşayan insanların hayat standartlarına uymayan her türlü durum (konutların içine izin verilmemesine rağmen ofis açılmasından günlük kiralamaya kadar) mevcut huzura ve yaşam kalitesine, genel manada ise toplu yapıdaki gayrimenkullerin değerine ciddi anlamda etki etmektedir.

EVACITY MASTER, tam da bu noktada Tesis Yönetim Hizmetlerini verdiği iş ortaklarının tüm yaşam ve çalışma alanları için anlaşmalı olduğu profesyonel emlak ofisleri ile çalışmakta, kiralama yapmak isteyen kişileri her türlü yasal kontrol mekanizmasını kullanarak elemekte ve doğru fiyatlardan kiralama yahut satış yapılmasını sağlar.

Sağladığı bu Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri ile kiralanan veya satılan gayrimenkul için belirlenen komisyon oranlarında ki satış / kiralama bedelini Tesis Yönetim Hizmetlerini yaptığı projenin işletme bütçesine ek gelir olarak  aktarır ve finansal anlamda ciddi katma değer sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin