EVACITY MASTER | Tesis Yönetim Hizmetleri

0 212 545 00 20

Kuzey Yakası Ofisleri
Başakşehir,İstanbul

Hizmetlerimiz

Tesis Yönetim Hizmetleri

Uzman Tesis Yönetim Hizmetleri kadromuz ile iş ortaklarımıza ait toplu yapı, residence ve iş merkezi gibi yaşam alanlarının şantiye aşaması/inşaat hali..

daha fazla oku
Temizlik Hizmetleri

EVACITY MASTER, siz değerli müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak çözümler üretip, yeni yöntemler geliştirerek, temizlik…

daha fazla oku
Dış Cephe Temizleme Hizmetleri

Türkiye’de Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri olarak bilinen uluslararası literatürde “rope access“ olarak adlandırılan İple Erişim Hizmetleri ulaşılması..

daha fazla oku
Özel Güvenlik Hizmetleri

Ülkemizde her gün meydana gelen özel şahıs ve şirketlere yönelik gerçekleştirilen sabotaj, gasp, soygun ve hırsızlık olayları sonucunda bir çok..

daha fazla oku
Teknik Hizmetler

EVACITY MASTER, olarak entegre tesis yönetimi hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımızın toplu yaşam ve çalışma alanlarındaki taşınmaz makine …

daha fazla oku
Bahçe Bakım Hizmetleri

EVACITY MASTER olarak, bahçe bakımı alanında uzman Ziraat mühendislerinden oluşan Yönetici kadrosu ve akademik eğitim sahibi servis…

daha fazla oku
İlaçlama Hizmetleri

EVACITY MASTER, entegre tesis yönetimi hizmeti verdiği iş ortaklarının toplu yaşam ve çalışma alanlarındaki tüm ortak alanlarında oluşabilecek…

daha fazla oku
Gayrimenkul Yönetimi

Günümüz toplu yaşam alanlarında ki yaşam kalitesi, bu alanlarda yaşayan malik/sakinlerin hayat standartları ile eşdeğerdir.Özellikle Türkiye’nin en büyük..

daha fazla oku
Depo Operasyonları

EVACITY MASTER,operasyonel hizmetler kapsamında Türkiye genelindeki yerel ve uluslararası markaların lojistik süreçlerinde ürün girişi, veri girişi..

daha fazla oku
E-Ticaret Lojistik Ve Teslim Hizmetleri

E-ticarette bir müşteriye satış sürecini oluşturan sipariş operasyonu, birçok dinamik unsurun bir araya geldiği süreçlerdir. Tipik bir müşteri siparişinin..

daha fazla oku